Тиждень Інформатики в Білоліському ліцеї: події, конкурси та інтерактивні заходи
З 10 по 15 лютого у Білоліському ліцеї проходив Тиждень Інтернету, присвячений безпеці в мережі, розвитку цифрових навичок та знайомству з сучасними технологіями. Програма була насиченою та охоплювала учнів від 2 до 11 класу. Відповідальними вчителями були вчителі інформатики Кіртул Т.В., та Мукієнко Д. М.
Понеділок – відкриття Тижня Інформатики
На старті заходу учні взяли участь в інтелектуальному марафоні, де розгадували ребуси та кросворди, пов’язані з комп’ютерними технологіями та інтернетом. Це допомогло їм не тільки перевірити свої знання, а й дізнатися цікаві факти про світ інформаційних технологій.
Вівторок – День безпеки в Інтернеті
11 лютого відзначався День безпечного Інтернету. Для старшокласників (10-11 класи) було організовано інтерактивне заняття «Кіберпростір безпечний з Максом у грі». Учні виконували тести, розгадували судоку та знайомилися з такими поняттями, як дипфейк, клікбейт, фішинг і меми.
Середа – конкурси та змагання
Учні початкової школи (2-4 класи) взяли участь у конкурсі малюнків та розмальовок на тему інформатики. Для 5-6 класів був організований конкурс загадок «Відгадай загадки про інформатику», а для 5-9 класів – клавіатурний турнір, де учні змагалися у швидкості та точності набору тексту.
Четвер – творчий конкурс та інформатичний турнір
Учні 5-7 класів змагалися у створенні найкращого малюнка в програмі Paint. Також пройшов «Турнір веселих інформатиків», де школярі демонстрували свої знання у веселій ігровій формі.
П’ятниця – підсумковий день та знайомство з ШІ
Фінальний день був особливо цікавим для старшокласників. Учні 10-11 класів взяли участь в інтерактивному занятті «Як працює ChatGPT та штучний інтелект?», де змогли побачити роботу нейромереж у реальному часі. Також для учнів 5-9 класів було організовано гру «Інформаційний Аліас», що допомогло закріпити отримані знання у веселій та динамічній формі.
Підсумки
Тиждень Інформатики став чудовою нагодою для учнів глибше зануритися у світ інформаційних технологій, навчитися безпечно користуватися мережею та познайомитися з новітніми цифровими трендами. Такі заходи допомагають школярам розвивати критичне мислення та відповідальне ставлення до Інтернету.